Zamówienie telefoniczne Zamówienie telefoniczne

Wężyki do fizjodyspensera
Odzież chirurgiczna
Ostrza chirurgiczne
Osłonki płytki obrazowej


Osłony na narzędzia stomatologiczne i chirurgiczne

Osłony na narzędzia stomatologiczne i sprzęt chirurgiczny to sposób na skuteczne zabezpieczenie ich w trakcie zabiegów i poza nimi. Osłony mogą być zakładane również między zabiegami, dzięki czemu zapewnią wysoki poziom sterylności przed przyjęciem następnego pacjenta. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów uniwersalnych, wykorzystywanych między innymi do osłony lampy polimeryzacyjnej czy osłony kamery wewnątrzustnej.

Osłonki do radiowizjografii

Wewnątrzustna radiowizjografia cyfrowa polega na wykonaniu zdjęcia punktowego uzębienia i tkanki otaczającej, które rejestrowane jest na czujniku cyfrowym. Podczas wykonywania zdjęcia czujnik umieszczany jest w jamie ustnej pacjenta. W celu zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa, niezbędne jest stosowanie osłony radiowizjografa. Dlatego oferujemy osłony PE, wykonane z przeźroczystej folii polietylenowej, posiadające pierwszą klasę sterylności. Wśród osłonek do radiowizjografii oraz innej aparatury medycznej znajdują się również taśmy, którymi w łatwy sposób można zabezpieczyć dowolne elementy sprzętu oraz różnego typu powierzchni. Produkty marki PROTECTDENT zostały zaprojektowane przez praktyków klinicystów i wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniających bezpieczeństwo i wygodę podczas wykonywanych zabiegów .

Nasza oferta obejmuje również osłonki płytki obrazowej. Osłonki VistaScan i innych cenionych marek zabezpieczają płytkę podczas wykonywania zdjęcia oraz zabezpieczają obraz RTG po naświetleniu płytki. Osłony RTG dodatkowo chronią płytkę przed zanieczyszczeniem i śliną pacjenta.