Zamówienie telefoniczne Zamówienie telefoniczne

Wężyki do fizjodyspensera
Odzież chirurgiczna
Ostrza chirurgiczne
Osłonki płytki obrazowej


Odzież medyczna – fartuchy medyczne, czepki, maski

Oferujemy jednorazową odzież medyczną, obejmującą fartuchy medyczne, maski i czepki, ochraniacze na obuwie oraz całe zestawy odzieży. Produkty pochodzą od wiodących marek i wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniających wygodę podczas wykonywania obowiązków.

Zalety stosowania odzieży ochronnej

Zachowanie higieny i czystości w gabinetach medycznych i na salach operacyjnych jest bezwzględnie wymagana. Jednorazowa odzież ochronna w postaci fartuchów chirurgicznych, czepków i masek wykonane są z wyjałowionych materiałów, które odznaczają się lekkością i miękkością, są jednocześnie wytrzymałe i odporne na rozerwania. Dzięki prawidłowej cyrkulacji powietrza zapewniają komfort w każdych warunkach. Dostępne w naszej ofercie ubrania jednorazowe dla branży medycznej mają również wygodny krój, który nie krępuje ruchów w trakcie zabiegu. Jednorazowa odzież ochronna to rozwiązanie ekonomiczne i zapewniające maksimum sterylności i bezpieczeństwa – nie wymaga bowiem prania i odkażania, które mogłoby nie być w pełni skuteczne.

Fartuchy medyczne

Proponujemy wygodne modele jałowych i niejałowych fartuchów wykorzystywanych w gabinetach zabiegowych, pracowniach farmaceutycznych, laboratoriach oraz klinikach stomatologicznych. Fartuchy pielęgniarskie, chirurgiczne oraz fartuchy stomatologiczne wykonane są między innymi z włókniny polipropylenowej oraz włókniny typu SMS z rękawami wykończonymi ściągaczem lub tkaniną bawełnianą.