Zamówienie telefoniczne Zamówienie telefoniczne

Wężyki do fizjodyspensera
Odzież chirurgiczna
Ostrza chirurgiczne
Osłonki płytki obrazowej


Serwety chirurgiczne

Oferujemy sterylne oraz niejałowe serwety chirurgiczne w wielu rozmiarach i wykonane z różnych rodzajów materiałów, zalecane do stosowania podczas zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych. Wśród propozycji znajdują się serwety nieprzemakalne, wykonane z połączenia materiału pochłaniającego płyny oraz folii, która zabezpiecza przed ich przeciekaniem.

Sterylne warunki

Katalog produktów obejmuje sterylne serwety w kolorze niebieskim lub zielonym, do wyboru z otworami o różnej średnicy lub jednolite. Stosowanie jednorazowych serwet zapewnia bezpieczne warunki pracy. Nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów i wykonane są z wytrzymałych materiałów, odpornych na rozciąganie. Jedną warstwę tworzy miękka włóknina, natomiast drugą folia poliuretanowa. Oferujemy jałowe serwety w rozmiarach: 50 x 50 cm, 50 x 75 cm, 75 x 75 cm, 75 x 90 cm oraz 150 x 100 cm oraz niejałowe w rozmiarach 50 x 60 cm, 75 x 75 cm, 75 x 90 i 150 x 90 cm pakowane po 10 oraz 50 sztuk.

Dla zapewnienia bezpiecznych i sterylnych warunków podczas przeprowadzania zabiegów, należy stosować również ochronną odzież medyczną i rękawiczki jednorazowe. Dlatego nasza oferta obejmuje również jednorazowe ubrania wykorzystywane w placówkach i gabinetach o różnych specjalizacjach, a także rękawiczki pudrowane, bezpudrowe i nitrylowe, które nie zmniejszają wrażliwości dotykowej, a dzięki swej trwałości zapewniają bezpieczeństwo.